Food | Dille & Kamille

Food

Pasta from Italy, risotto, artisan jams and organic granola: at Dille & Kamille you can find all kinds of culinary goodies that are just a little bit different and of great quality!
Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
1 10
Colour
128 articles found
  1. Steak/chimichurri mix, organic, tin, 40 g
    Steak/chimichurri mix, organic, tin, 40 g
    4.95
    123.75 / kg
  2. Pesto alla genovese, organic, vegan, 130 grams
    Pesto alla genovese, organic, vegan, 130 grams
    6.50
    50.00 / kg
  3. Honey, rosemary, 110 grams
    Honey, rosemary, 110 grams
    4.25
    38.64 / kg
  4. Honey, almond, 250 grams
    Honey, almond, 250 grams
    7.50
    30.00 / kg
  5. Mix for harissa, organic, tin, 45 g
    Mix for harissa, organic, tin, 45 g
    4.95
    110.00 / kg
  6. Herb butter mix, organic, tin, 20 g
    Herb butter mix, organic, tin, 20 g
    4.95
    247.50 / kg
    Ausverkauft
  7. Patatas bravas mix, organic, tin, 55 g
    Patatas bravas mix, organic, tin, 55 g
    4.95
    90.00 / kg
    Ausverkauft
  8. Easter pasta, 'Buona Pasqua', 500 g
    Easter pasta, 'Buona Pasqua', 500 g
    6.50
    13.00 / kg
    Available soon