Christmas gifts

Looking for original Christmas gifts? Surprise the recipient with the nicest presents for under the Christmas tree and check out our Christmas category for more inspiration

Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
1 70
Colour
64 articles found
  1. Seasonal ring or advent calendar, wood, Ø 24 cm
    Seasonal ring or advent calendar, wood, Ø 24 cm
    9.95
  2. Stainless steel dough whisk with rubberwood handle
    Stainless steel dough whisk with rubberwood handle
    6.95
  3. Triptych frame, metal, black, 3 x 10 x 15 cm
    Triptych frame, metal, black, 3 x 10 x 15 cm
    9.95
  4. Card, bunch of flowers
    Card, bunch of flowers
    1.50
  5. Mug round reactive glaze, stoneware, green, Ø 12 cm
    Mug round reactive glaze, stoneware, green, Ø 12 cm
    9.95
  6. Ladle for risotto, beech wood, 30 cm
    Ladle for risotto, beech wood, 30 cm
    1.50
  7. Sprouting dish, glass, Ø 13.5 cm
    Sprouting dish, glass, Ø 13.5 cm
    9.95
  8. Dille & Kamille 50th anniversary, store-shaped porcelain tealight holder, 18,5 cm
    Dille & Kamille 50th anniversary, store-shaped porcelain tealight holder, 18,5 cm
    9.95
  9. Stand for (cook) book, rubberwood
    Stand for (cook) book, rubberwood
    14.95
  10. Oven glove, organic cotton, lemons
    Oven glove, organic cotton, lemons
    5.50
  11. Chocolate hearts, 160 g
    Chocolate hearts, 160 g
    7.50
    46.88 / kg
  12. Crema al Pistacchio, 180 g
    Crema al Pistacchio, 180 g
    8.95
    49.72 / kg
  13. Cardholder, beechwood, rectangular
    Cardholder, beechwood, rectangular
    4.95
  14. Metal and beechwood depiller
    Metal and beechwood depiller
    4.95
  15. Eau de Dille reed diffusers, 200 ml
    Eau de Dille reed diffusers, 200 ml
    17.95
  16. Slice/pizza board, rubberwood, ⌀ 33 cm
    Slice/pizza board, rubberwood, ⌀ 33 cm
    14.95
  17. Tea light holder, porcelain, stepped gable, 20 cm
    Tea light holder, porcelain, stepped gable, 20 cm
    9.95
  18. Baking mix for carrot cake, organic, 500 grams
    Baking mix for carrot cake, organic, 500 grams
    5.95
    11.90 / kg
  19. Tea light holder, porcelain, gabled cottage, 20 cm
    Tea light holder, porcelain, gabled cottage, 20 cm
    9.95
  20. Seed mixture, organic, edible flowers, 5 g
    Seed mixture, organic, edible flowers, 5 g
    3.25
    650.00 / kg
  21. Candles, set pink 4
    Candles, set pink 4
    7.95
  22. Pot of forget-me-nots
    Pot of forget-me-nots
    3.25
  23. Tea infuser with squeeze handle, stainless steel
    Tea infuser with squeeze handle, stainless steel
    2.50
  24. Eau de Dille- scented candle, 200 g
    Eau de Dille- scented candle, 200 g
    14.95
    74.75 / kg
Page