Christmas gifts

Looking for original Christmas gifts? Surprise the recipient with the nicest presents for under the Christmas tree and check out our Christmas category for more inspiration

Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
1 70
Colour
64 articles found
  1. Tablecloth, GOTS organic cotton, spring flowers, 145 x 250 cm
    Tablecloth, GOTS organic cotton, spring flowers, 145 x 250 cm
    44.95
  2. Chocolate drops for making hot chocolate, 100% cocoa, 200 g
    Chocolate drops for making hot chocolate, 100% cocoa, 200 g
    8.95
    44.75 / kg
  3. Bee house, hexagonal, stackable
    Bee house, hexagonal, stackable
    8.95
  4. Ladybird box, hexagonal, stackable
    Ladybird box, hexagonal, stackable
    8.95
  5. Honey, orange blossom, organic, 110 grams
    Honey, orange blossom, organic, 110 grams
    4.25
    38.64 / kg
  6. Mix for vinaigrette, Italian herbs 6g
    Mix for vinaigrette, Italian herbs 6g
    8.95
    1,491.67 / kg
  7. Massage roller, small, beech wood
    Massage roller, small, beech wood
    6.95
  8. Olive oil extra virgin, organic, monocultivar Biancolilla, 250 ml
    Olive oil extra virgin, organic, monocultivar Biancolilla, 250 ml
    14.95
    59.80 / l
  9. Glass and stainless steel milk foamer, 300 ml
    Glass and stainless steel milk foamer, 300 ml
    22.95
  10. Mix for vinaigrette, raspberry and kitchen garden herbs
    Mix for vinaigrette, raspberry and kitchen garden herbs
    8.95
    2,418.92 / kg
  11. Insect box, hexagonal, stackable
    Insect box, hexagonal, stackable
    8.95
  12. Mix for vinaigrette, chilli & orange, 11 g
    Mix for vinaigrette, chilli & orange, 11 g
    8.95
    1,278.57 / kg
  13. Cantuccini Tradizionale, 180 grams
    Cantuccini Tradizionale, 180 grams
    6.50
    36.11 / kg
  14. Balsamic vinegar, ginger/lemon, organic, 250 ml
    Balsamic vinegar, ginger/lemon, organic, 250 ml
    9.95
    39.80 / kg
  15. Insertables for our ring-shaped wooden annual ring advent ring, party!, wood, set of 4
    Insertables for our ring-shaped wooden annual ring advent ring, party!, wood, set of 4
    9.95
    Ausverkauft
  16. Shower gel, lavender & ylang-ylang, 300 ml
    Shower gel, lavender & ylang-ylang, 300 ml
    8.95
    29.83 / l
    Ausverkauft
Page