Advent calender gifts | Dille & Kamille

Advent calender gifts

Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
0 10
Colour
66 articles found
  1. Heart-shaped bowl, porcelain
    Heart-shaped bowl, porcelain
    1.95
  2. Flower-shaped bowl, porcelain, ⌀ 7 cm
    Flower-shaped bowl, porcelain, ⌀ 7 cm
    1.95
  3. Scented sachet, cotton
    Scented sachet, cotton
    3.50
    350.00 / g
  4. Ladle for risotto, beech wood, 30 cm
    Ladle for risotto, beech wood, 30 cm
    1.50
  5. Espresso cup reactive glaze, stoneware, green
    Espresso cup reactive glaze, stoneware, green
    4.95
  6. Crema al Pistacchio, 180 g
    Crema al Pistacchio, 180 g
    8.95
    49.72 / kg
  7. Speculaas spices, organic, tin, 35 g
    Speculaas spices, organic, tin, 35 g
    4.95
    141.43 / kg
  8. Bag of organic apple and cinnamon rooibos, 75 g
    Bag of organic apple and cinnamon rooibos, 75 g
    4.95
    66.00 / kg
  9. Scented sachet, vetiver & cedar
    Scented sachet, vetiver & cedar
    3.50
    350.00 / g
  10. Tea infuser with squeeze handle, stainless steel
    Tea infuser with squeeze handle, stainless steel
    2.50
  11. Mini camera, rubberwood, 3+
    Mini camera, rubberwood, 3+
    5.95
  12. Bag of rooibos blend Christmas tea, 75 g
    Bag of rooibos blend Christmas tea, 75 g
    4.95
    66.00 / kg
  13. Shampoo bar for every hair type, 60 g
    Shampoo bar for every hair type, 60 g
    6.95
    115.83 / kg
  14. Milk chocolate sea salt and caramel bar, 45 g
    Milk chocolate sea salt and caramel bar, 45 g
    2.95
    65.56 / kg
  15. Organic, hazelnut/cinnamon facade biscuits, 140 g
    Organic, hazelnut/cinnamon facade biscuits, 140 g
    4.95
    35.36 / kg
  16. Cotton children’s oven mitt with a vegetable and fruit motif
    Cotton children’s oven mitt with a vegetable and fruit motif
    3.95
  17. Ink stamp, beechwood, butterfly motif, ⌀ 2 cm
    Ink stamp, beechwood, butterfly motif, ⌀ 2 cm
    2.50
  18. Honeycomb, mini, beech wood
    Honeycomb, mini, beech wood
    1.50
  19. Candy cinnamon sticks, 125 g
    Candy cinnamon sticks, 125 g
    3.50
    28.00 / kg
  20. Bag of organic winter herb mix, 75 g
    Bag of organic winter herb mix, 75 g
    4.95
    66.00 / kg
  21. Blueberries in dark chocolate, 100 g
    Blueberries in dark chocolate, 100 g
    5.95
    59.50 / kg
  22. Nougat with speculaas spices, 75 g
    Nougat with speculaas spices, 75 g
    3.25
    43.33 / kg
  23. Caramel sweets in a wooden box, 50 grams
    Caramel sweets in a wooden box, 50 grams
    4.50
    90.00 / kg
  24. Ink stamp, beechwood, leaf motif, ⌀ 2 cm
    Ink stamp, beechwood, leaf motif, ⌀ 2 cm
    2.50
Page