Advent calender gifts | Dille & Kamille

Advent calender gifts

Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
0 10
Colour
66 articles found
  1. Pot with sunflowers
    Pot with sunflowers
    3.25
  2. Milk chocolate bar with raspberries & macarons, 130 g
    Milk chocolate bar with raspberries & macarons, 130 g
    4.95
    38.08 / kg
  3. Mini kitchenware set
    Mini kitchenware set
    3.95
  4. Façades liquorice, 150 g
    Façades liquorice, 150 g
    3.50
    23.33 / kg
  5. Kaleidoscope, blue tit, ages 3+
    Kaleidoscope, blue tit, ages 3+
    8.95
  6. Pastilles, lemon, 27 g
    Pastilles, lemon, 27 g
    2.75
    101.85 / kg
  7. 3D house biscuit cutter, stainless steel
    3D house biscuit cutter, stainless steel
    2.95
  8. Nougat cranberry, 75 grams
    Nougat cranberry, 75 grams
    3.25
    43.33 / kg
  9. Elephant finger puppet
    Elephant finger puppet
    4.50
    Not online, check stock in store
  10. Relaxing facial mask, 75 ml
    %
    Relaxing facial mask, 75 ml
    3.47
    46.27 / l
  11. Moisture- and odour-eliminating wardrobe hangers, silica, box with 2 pieces
    %
    Moisture- and odour-eliminating wardrobe hangers, silica, box with 2 pieces
    6.47
    Ausverkauft
  12. Bird magnet
    Bird magnet
    1.25
    Ausverkauft
  13. Rabbit magnet
    Rabbit magnet
    1.25
    Ausverkauft
  14. Colour pencil, four colours
    Colour pencil, four colours
    2.25
    Ausverkauft
  15. Colour pencil 3 in 1, ergonomic grip, orange
    Colour pencil 3 in 1, ergonomic grip, orange
    2.50
    Ausverkauft
  16. Children's spatula, beech wood
    Children's spatula, beech wood
    0.75
    Ausverkauft
  17. Squirrel magnet
    Squirrel magnet
    1.25
    Ausverkauft
  18. Colour pencil 3 in 1, ergonomic grip, light blue
    Colour pencil 3 in 1, ergonomic grip, light blue
    2.50
    Ausverkauft
Page