Baking & cake mixes | Dille & Kamille

Baking & cake mixes

Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
3 16
24 articles found
  1. Baking mix speculaas, organic, 500 g
    New
    Baking mix speculaas, organic, 500 g
    5.95
    11.90 / kg
  2. Dough cutter, stainless steel
    Dough cutter, stainless steel
    6.95
  3. Organic apple pie mix, 500 g
    Organic apple pie mix, 500 g
    5.95
    11.90 / kg
  4. Baking mix for Italian bread, organic, 360 g
    Baking mix for Italian bread, organic, 360 g
    7.95
    22.08 / kg
  5. Baking mix for carrot cake, organic, 500 grams
    Baking mix for carrot cake, organic, 500 grams
    5.95
    11.90 / kg
  6. Baking mix for banana bread, organic, 469 grams
    Baking mix for banana bread, organic, 469 grams
    5.95
    12.69 / kg
  7. Baking mix for lemon poppy seed cake, organic, 500 g
    Baking mix for lemon poppy seed cake, organic, 500 g
    5.95
    11.90 / kg
  8. Mix for focaccia, organic, 400 g
    Mix for focaccia, organic, 400 g
    5.95
    14.88 / kg
  9. Baking mix for scones, organic, 400 grams
    Baking mix for scones, organic, 400 grams
    5.50
    13.75 / kg
  10. Cookie mix, organic, 500 grams
    Cookie mix, organic, 500 grams
    5.50
    11.00 / kg
  11. Mix for pancakes, spelt, organic, 500 grams
    Mix for pancakes, spelt, organic, 500 grams
    5.95
    11.90 / kg
  12. Organic mix crumble, 400 grams
    Organic mix crumble, 400 grams
    5.50
    13.75 / kg
  13. Baking mix for speculoos cake, 350 grams
    Baking mix for speculoos cake, 350 grams
    7.95
    22.71 / kg
  14. Baking powder, organic, canister, 130 grams
    Baking powder, organic, canister, 130 grams
    4.25
    32.69 / kg
  15. Baking mix for beer bread, organic, 400 g
    Baking mix for beer bread, organic, 400 g
    7.95
    19.88 / kg
  16. Baking mix for tapas bread, organic, 360 g
    Baking mix for tapas bread, organic, 360 g
    7.95
    22.08 / kg
  17. Instant yeast, packet 125 grams
    Instant yeast, packet 125 grams
    3.95
    31.60 / kg
  18. Mix for baking cakes, organic, 500 grams
    Mix for baking cakes, organic, 500 grams
    5.95
    11.90 / kg
  19. Baking mix for pizza, organic, 500 grams
    Baking mix for pizza, organic, 500 grams
    4.95
    9.90 / kg
  20. Organic mix for chocolate brioche buns, 500 g
    Organic mix for chocolate brioche buns, 500 g
    6.95
    13.90 / kg
  21. Baking soda, canister, 200 g
    Baking soda, canister, 200 g
    4.25
    21.25 / kg
  22. Gingerbread house mix, 500 g
    Gingerbread house mix, 500 g
    15.95
    31.90 / kg
  23. Baking mix for speculaas, organic, 500 grams
    Baking mix for speculaas, organic, 500 grams
    5.95
    11.90 / kg
    Ausverkauft
  24. Baking mix for oatmeal cookies, organic, 400 g
    Baking mix for oatmeal cookies, organic, 400 g
    5.95
    14.88 / kg
    Ausverkauft