Drinks | Dille & Kamille

Drinks

For tea fanatics, coffee connoisseurs, lemonade lovers and anyone who wants to try something different, there is plenty to choose from at Dille & Kamille!
Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
0 55
Colour
154 articles found
  1. Blending set for herbal infusions, organic
    New
    Blending set for herbal infusions, organic
    22.95
    279.88 / kg
  2. Autumnal blend, Black tea, 65 g
    Autumnal blend, Black tea, 65 g
    4.95
    76.15 / kg
  3. Mug round reactive glaze, stoneware, green, Ø 9 cm
    Mug round reactive glaze, stoneware, green, Ø 9 cm
    7.95
  4. Ball strainer with handle, stainless steel, ⌀ 7 cm
    Ball strainer with handle, stainless steel, ⌀ 7 cm
    1.95
  5. Spoon, bamboo, 13,5 cm
    Spoon, bamboo, 13,5 cm
    0.75
  6. Bag of organic apple and cinnamon rooibos, 75 g
    Bag of organic apple and cinnamon rooibos, 75 g
    4.95
    66.00 / kg
  7. Reactive glaze cup, stoneware, sand
    Reactive glaze cup, stoneware, sand
    6.50
  8. Bag of organic camomile and lavender herb mix, 50 g
    Bag of organic camomile and lavender herb mix, 50 g
    5.95
    119.00 / kg
  9. Cup reactive glaze, stoneware, green
    Cup reactive glaze, stoneware, green
    6.50
  10. Bag of relaxing organic herb mix, 65 g
    Bag of relaxing organic herb mix, 65 g
    5.95
    91.54 / kg
  11. Stainless steel bottle cooler/ice bucket, 3 litres
    %
    Stainless steel bottle cooler/ice bucket, 3 litres
    7.97
  12. Chopped ginger, organic, 75 g
    Chopped ginger, organic, 75 g
    6.50
    86.67 / kg
  13. Bag of rooibos blend Christmas tea, 75 g
    Bag of rooibos blend Christmas tea, 75 g
    4.95
    66.00 / kg
  14. Chamomile, organic, 30 g
    Chamomile, organic, 30 g
    6.95
    231.67 / kg
  15. Golden Chai, organic spice blend, 75 g
    Golden Chai, organic spice blend, 75 g
    4.95
    66.00 / kg
  16. Bag of organic orange and Chai rooibos, 75 g
    Bag of organic orange and Chai rooibos, 75 g
    5.95
    79.33 / kg
  17. Blueberry and coconut, White tea, 50 g
    Blueberry and coconut, White tea, 50 g
    5.95
    119.00 / kg
  18. Organic ice tea with green tea, apple/elderflower 75 gr
    Organic ice tea with green tea, apple/elderflower 75 gr
    4.95
    66.00 / kg
  19. Bag of organic mint and honey green tea, 50 g
    Bag of organic mint and honey green tea, 50 g
    4.95
    99.00 / kg
  20. Coffee grinder, stainless steel
    Coffee grinder, stainless steel
    24.95
  21. Lavender, organic, 40 g
    Lavender, organic, 40 g
    5.95
    148.75 / kg
  22. Earl grey, organic black tea, 75 g
    Earl grey, organic black tea, 75 g
    4.50
    60.00 / kg
  23. Chocolate spoon for chocolate milk, creamy caramel, organic, 30 grams
    Chocolate spoon for chocolate milk, creamy caramel, organic, 30 grams
    2.95
    98.33 / kg
  24. Strawberry & citrus, Ice tea blend, 75 g
    Strawberry & citrus, Ice tea blend, 75 g
    4.50
    60.00 / kg