Drinks | Dille & Kamille

Drinks

For tea fanatics, coffee connoisseurs, lemonade lovers and anyone who wants to try something different, there is plenty to choose from at Dille & Kamille!
Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
0 55
Colour
154 articles found
  1. Tin of organic, mint & honey green tea, 50 g
    Tin of organic, mint & honey green tea, 50 g
    7.95
    159.00 / kg
  2. Organic cordial, elderberries, 200 ml
    Organic cordial, elderberries, 200 ml
    5.95
    29.75 / l
  3. Glass and stainless steel milk foamer, 300 ml
    Glass and stainless steel milk foamer, 300 ml
    22.95
  4. Tin of pear & ginger fruit mix, 75 g
    Tin of pear & ginger fruit mix, 75 g
    7.95
    106.00 / kg
  5. Organic, grow your own tea herbs, set of three pots
    Organic, grow your own tea herbs, set of three pots
    17.95
  6. Liquorice roots, organic, 20 g
    Liquorice roots, organic, 20 g
    3.50
    175.00 / kg
  7. Tin of organic winter herb mix, winter blend, 75 g
    Tin of organic winter herb mix, winter blend, 75 g
    7.95
    106.00 / kg
  8. Ground coffee caffeine free, organic, Finoro Peru, 250 g
    Ground coffee caffeine free, organic, Finoro Peru, 250 g
    9.95
    39.80 / kg
  9. Syrup, lemon, organic, 500 ml
    Syrup, lemon, organic, 500 ml
    7.95
    15.90 / l
  10. Aluminium and stainless  steel, 6-cup percolator
    Aluminium and stainless steel, 6-cup percolator
    44.95
  11. Cherry & Rose, Green tea, 75 g
    Cherry & Rose, Green tea, 75 g
    4.50
    60.00 / kg
  12. Soft drink, organic, tangerine, 275 ml
    Soft drink, organic, tangerine, 275 ml
    2.95
    10.73 / l
  13. Coffee beans, Dorico Brazil, 250 g
    Coffee beans, Dorico Brazil, 250 g
    9.95
    39.80 / kg
  14. Strainer for coffee, stainless steel
    Strainer for coffee, stainless steel
    11.95
  15. Long Jing, organic green tea, 65 g
    Long Jing, organic green tea, 65 g
    6.50
    100.00 / kg
  16. Stainless steel coffee pouring jug, 600 ml
    Stainless steel coffee pouring jug, 600 ml
    14.95
  17. Spring blend, Green tea, 75 g
    Spring blend, Green tea, 75 g
    5.95
    79.33 / kg
  18. Tin of organic Masala Chai, black tea, 75 g
    Tin of organic Masala Chai, black tea, 75 g
    8.95
    119.33 / kg
  19. Tin of Chung Hao, organic Jasmin green tea, 70 g
    Tin of Chung Hao, organic Jasmin green tea, 70 g
    8.95
    127.86 / kg
  20. Lemongrass, organic, 40 g
    Lemongrass, organic, 40 g
    4.95
    123.75 / kg
  21. Cocoa powder, caramel, 20 g
    Cocoa powder, caramel, 20 g
    1.50
    75.00 / kg
  22. Liquorice root, pieces, organic, 75 g
    Liquorice root, pieces, organic, 75 g
    4.95
    66.00 / kg
  23. Marigold, organic, 15 g
    Marigold, organic, 15 g
    5.50
    366.67 / kg
  24. Stainless steel French press for tea/coffee, 600 ml
    Stainless steel French press for tea/coffee, 600 ml
    24.95