Drinks | Dille & Kamille

Drinks

For tea fanatics, coffee connoisseurs, lemonade lovers and anyone who wants to try something different, there is plenty to choose from at Dille & Kamille!
Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
0 55
Colour
154 articles found
  1. Milky Oolong, Oolong tea, 75 g
    Milky Oolong, Oolong tea, 75 g
    6.95
    92.67 / kg
    Ausverkauft
  2. Evening Blend, Herbal Blend, 95 g
    Evening Blend, Herbal Blend, 95 g
    4.95
    52.11 / kg
    Ausverkauft
  3. Mint & elderberry, Herbal Blend, 50 g
    Mint & elderberry, Herbal Blend, 50 g
    4.50
    90.00 / kg
    Ausverkauft
  4. Bag of organic pomegranate and raspberry green tea, 75 g
    Bag of organic pomegranate and raspberry green tea, 75 g
    4.95
    66.00 / kg
    Ausverkauft
  5. Coffee pods, lungo, biodegradable, Andoro Peru/Indonesia, 10pc 52g
    Coffee pods, lungo, biodegradable, Andoro Peru/Indonesia, 10pc 52g
    5.95
    114.42 / kg
    Ausverkauft
  6. Coffee pods espresso, biodegradable, Dorico Brazil, 10 52G
    Coffee pods espresso, biodegradable, Dorico Brazil, 10 52G
    5.95
    114.42 / kg
    Ausverkauft
  7. Lemonade syrup, mint, sachet 32 ml
    %
    Lemonade syrup, mint, sachet 32 ml
    0.75
    23.44 / l
    Not online, check stock in store
  8. Ground coffee, organic, Andoro Peru/Indonesia, 250 g
    Ground coffee, organic, Andoro Peru/Indonesia, 250 g
    9.95
    39.80 / kg
    Ausverkauft
  9. Lemonade syrup, sage, sachet 32 ml
    %
    Lemonade syrup, sage, sachet 32 ml
    0.75
    23.44 / l
    Not online, check stock in store
  10. Beige, speckled stoneware bowl, Ø 10 cm
    Beige, speckled stoneware bowl, Ø 10 cm
    3.95
    Ausverkauft