Drinks | Dille & Kamille

Drinks

For tea fanatics, coffee connoisseurs, lemonade lovers and anyone who wants to try something different, there is plenty to choose from at Dille & Kamille!
Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
0 55
Colour
154 articles found
  1. White effervescent tea, 0.75 litres
    White effervescent tea, 0.75 litres
    12.95
    17.27 / l
  2. Bag of organic, strawberry and hibiscus fruit mix, 75 g
    Bag of organic, strawberry and hibiscus fruit mix, 75 g
    5.95
    79.33 / kg
  3. Measuring spoon with coffee bag clip, coffee, stainless steel
    Measuring spoon with coffee bag clip, coffee, stainless steel
    4.95
  4. Cup, bamboo
    Cup, bamboo
    4.95
  5. Fresh citrus, organic blend for iced tea, 50 g
    Fresh citrus, organic blend for iced tea, 50 g
    4.95
    99.00 / kg
  6. Beige, speckled stoneware bowl, Ø 12 cm
    Beige, speckled stoneware bowl, Ø 12 cm
    6.95
  7. Coffee pot, enamel, grey-green/white, 1.3 L
    Coffee pot, enamel, grey-green/white, 1.3 L
    22.95
  8. Candy sticks, brown
    Candy sticks, brown
    3.95
    89.77 / kg
  9. Organic camomile & lavender herb mix, 15 tea sachets
    Organic camomile & lavender herb mix, 15 tea sachets
    4.95
    247.50 / kg
  10. Soft drink, organic, lemon, 275 ml
    Soft drink, organic, lemon, 275 ml
    2.95
    10.73 / l
  11. Syrup, pomegranate, organic, 500 ml
    Syrup, pomegranate, organic, 500 ml
    8.95
    17.90 / l
  12. Greek mountain tea, organic, 15 g
    Greek mountain tea, organic, 15 g
    4.95
    330.00 / kg
  13. Hibiscus, organic, 40 g
    Hibiscus, organic, 40 g
    4.50
    112.50 / kg
  14. Coffee beans, organic, Andoro Peru/Indonesia, 250 g
    Coffee beans, organic, Andoro Peru/Indonesia, 250 g
    9.95
    39.80 / kg
  15. Elderflower, organic, 35 g
    Elderflower, organic, 35 g
    5.50
    157.14 / kg
  16. Craft lemonade, organic, elderflower/lemon/lavender, 250 ml
    Craft lemonade, organic, elderflower/lemon/lavender, 250 ml
    2.95
    11.80 / l
  17. Tin of relaxing herbal mix, 65 g
    Tin of relaxing herbal mix, 65 g
    8.95
    137.69 / kg
  18. Tin of organic camomile & lavender herb mix, 50 g
    Tin of organic camomile & lavender herb mix, 50 g
    8.95
    179.00 / kg
  19. Syrup, rhubarb, organic, 500 ml
    Syrup, rhubarb, organic, 500 ml
    7.95
    15.90 / l
  20. Refreshing, organic herbal Blend, 65 g
    Refreshing, organic herbal Blend, 65 g
    4.50
    69.23 / kg
  21. Organic apple & cinnamon rooibos, 15 tea sachets
    Organic apple & cinnamon rooibos, 15 tea sachets
    4.50
    200.00 / kg
  22. Relaxing, organic herbal mix, 15 tea sachets
    Relaxing, organic herbal mix, 15 tea sachets
    4.95
    247.50 / kg
  23. Tin of organic orange & rooibos chai, 75 g
    Tin of organic orange & rooibos chai, 75 g
    8.95
    119.33 / kg
  24. Craft lemonade, organic, ginger/lime/mint, 250 ml
    Craft lemonade, organic, ginger/lime/mint, 250 ml
    2.95
    11.80 / l