Drinks | Dille & Kamille

Drinks

For tea fanatics, coffee connoisseurs, lemonade lovers and anyone who wants to try something different, there is plenty to choose from at Dille & Kamille!
Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
0 55
Colour
154 articles found
  1. Syrup, elderflower, organic, 500 ml
    Syrup, elderflower, organic, 500 ml
    7.95
    15.90 / l
  2. Organic pure Rooibos, 75 g
    Organic pure Rooibos, 75 g
    4.50
    60.00 / kg
  3. Bag of organic, Chung Hao, Jasmin green tea, 70 g
    Bag of organic, Chung Hao, Jasmin green tea, 70 g
    5.95
    85.00 / kg
  4. Bag of organic winter herb mix, 75 g
    Bag of organic winter herb mix, 75 g
    4.95
    66.00 / kg
  5. Straw, bamboo, 20 cm
    Straw, bamboo, 20 cm
    0.75
  6. Syrup cinnamon/cardamom, organic, 200 ml
    Syrup cinnamon/cardamom, organic, 200 ml
    5.95
    29.75 / l
  7. Mango & lemongrass, organic black tea, 75 g
    Mango & lemongrass, organic black tea, 75 g
    4.95
    66.00 / kg
  8. Reusable ice cubes, white marble, 9 pieces
    Reusable ice cubes, white marble, 9 pieces
    12.95
  9. Vanilla & lemon, Rooibos, 75 g
    Vanilla & lemon, Rooibos, 75 g
    4.95
    66.00 / kg
  10. Matcha whisk, bamboo, Ø6 cm
    Matcha whisk, bamboo, Ø6 cm
    14.95
  11. Chocolate spoon for chocolate milk, pure, organic, 30 grams
    Chocolate spoon for chocolate milk, pure, organic, 30 grams
    2.95
    98.33 / kg
  12. Rhubarb & rosehip, Fruit blend, 75 g
    Rhubarb & rosehip, Fruit blend, 75 g
    4.95
    66.00 / kg
  13. Cherry & cranberry, Fruit blend, 75 g
    Cherry & cranberry, Fruit blend, 75 g
    4.50
    60.00 / kg
  14. Lemon verbena, organic, 15 g
    Lemon verbena, organic, 15 g
    4.50
    300.00 / kg
  15. Bag of organic orange and ginger black tea 75 g
    Bag of organic orange and ginger black tea 75 g
    4.95
    66.00 / kg
  16. Bag of organic, Masala Chai, black tea, 75 g
    Bag of organic, Masala Chai, black tea, 75 g
    5.95
    79.33 / kg
  17. Cocoa powder, dark, 20 g
    Cocoa powder, dark, 20 g
    1.50
    75.00 / kg
  18. Rosebuds, organic, 25 g
    Rosebuds, organic, 25 g
    6.95
    278.00 / kg
  19. Mix for Limoncello spritz, organic, 8.7 g
    %
    Mix for Limoncello spritz, organic, 8.7 g
    4.97
    571.26 / kg
  20. Cup reactive glaze, stoneware, grey
    Cup reactive glaze, stoneware, grey
    6.50
  21. Stainless steel and wood ice bucket with ice cube tongs, 2 litres
    New
    Stainless steel and wood ice bucket with ice cube tongs, 2 litres
    29.95
  22. Stinging nettle, organic, 30 g
    Stinging nettle, organic, 30 g
    4.95
    165.00 / kg
  23. Peppermint, organic, 30 g
    Peppermint, organic, 30 g
    4.95
    165.00 / kg
  24. Sencha, organic green tea, 75 g
    Sencha, organic green tea, 75 g
    4.50
    60.00 / kg