For baking enthusiasts

Do you love baking too? Take a look at our top 10 baking tips here! 
Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
2 50
Colour
48 articles found
  1. Extra jam, pear & speculaas spices, 320 grams
    New
    Extra jam, pear & speculaas spices, 320 grams
    6.50
    20.31 / kg
  2. Measuring spoons, in teaspoons and tablespoons and ml, stainless steel
    Measuring spoons, in teaspoons and tablespoons and ml, stainless steel
    7.95
  3. Stand for (cook) book, rubberwood
    Stand for (cook) book, rubberwood
    14.95
  4. Crema al Pistacchio, 180 g
    Crema al Pistacchio, 180 g
    8.95
    49.72 / kg
  5. Baking mat with size indicator, silicone
    Baking mat with size indicator, silicone
    7.95
  6. Bread proofing basket, rattan, round, Ø 25 cm (800 to 1000 g)
    Bread proofing basket, rattan, round, Ø 25 cm (800 to 1000 g)
    16.95
  7. Baking mix for carrot cake, organic, 500 grams
    Baking mix for carrot cake, organic, 500 grams
    5.95
    11.90 / kg
  8. Frying pan, cast iron, green
    Frying pan, cast iron, green
    49.95
  9. Baking dish, enamel, black/white, Ø 24 cm
    Baking dish, enamel, black/white, Ø 24 cm
    9.95
  10. Potholder, organic cotton, ancient pink blend
    Potholder, organic cotton, ancient pink blend
    2.95
  11. Pastry brush, round, beech
    Pastry brush, round, beech
    3.50
  12. Apron, organic cotton, dark green blend
    Apron, organic cotton, dark green blend
    14.95
  13. Mini kitchenware set
    Mini kitchenware set
    6.95
  14. Baking dish, enamel, black/white, 25 x 25 cm
    Baking dish, enamel, black/white, 25 x 25 cm
    16.95
  15. Cake plate, porcelain, ⌀ 32.5 cm
    Cake plate, porcelain, ⌀ 32.5 cm
    24.95
  16. Baking mix for lemon poppy seed cake, organic, 500 g
    Baking mix for lemon poppy seed cake, organic, 500 g
    5.95
    11.90 / kg
  17. Cooling rack for cakes, stainless steel, rectangular
    Cooling rack for cakes, stainless steel, rectangular
    11.95
  18. Bread proofing basket, rattan, oval, Ø 30 cm (700–900 g)
    Bread proofing basket, rattan, oval, Ø 30 cm (700–900 g)
    17.95
  19. Utensil holder, porcelain
    Utensil holder, porcelain
    9.95
  20. Cake plate, porcelain, Ø 30 cm
    Cake plate, porcelain, Ø 30 cm
    39.95
  21. Saucepan, enamel, black/white
    Saucepan, enamel, black/white
    9.95
  22. Baking mould, enamel, black/white, 15 x 28 cm
    Baking mould, enamel, black/white, 15 x 28 cm
    14.95
  23. Baking mix for scones, organic, 400 grams
    Baking mix for scones, organic, 400 grams
    5.50
    13.75 / kg
  24. Cutter house, recycled stainless steel, 4 items
    Cutter house, recycled stainless steel, 4 items
    8.95
Page