For baking enthusiasts

Do you love baking too? Take a look at our top 10 baking tips here! 
Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
2 50
Colour
48 articles found
  1. Hand mixer, stainless steel
    Hand mixer, stainless steel
    19.95
  2. Laser-cut hand grater, wooden handle, fine
    Laser-cut hand grater, wooden handle, fine
    9.95
  3. Potholder, organic cotton, dark green mottled
    Potholder, organic cotton, dark green mottled
    2.95
  4. Oven glove, organic cotton, dark green blend
    Oven glove, organic cotton, dark green blend
    4.95
  5. Cutters, stainless steel, set of 6 autumn figures
    Cutters, stainless steel, set of 6 autumn figures
    12.95
  6. Grill pan, cast iron, green
    Grill pan, cast iron, green
    49.95
  7. Cooking timer, egg, beech
    Cooking timer, egg, beech
    9.95
  8. Cake tester, stainless steel
    Cake tester, stainless steel
    2.95
  9. Flour sieve, stainless steel, ⌀ 10 cm
    Flour sieve, stainless steel, ⌀ 10 cm
    8.95
  10. Cooling rack for cakes, stainless steel, round
    Cooling rack for cakes, stainless steel, round
    8.50
  11. Baking powder, organic, canister, 130 grams
    Baking powder, organic, canister, 130 grams
    4.25
    32.69 / kg
  12. Baking beans in clamp lid, 300 g
    Baking beans in clamp lid, 300 g
    12.95
    43.17 / kg
  13. De groene bakplaat, Rukmini Iyer
    De groene bakplaat, Rukmini Iyer
    25.99
  14. Lemon extract, 60 ml
    Lemon extract, 60 ml
    7.95
    132.50 / l
  15. Maple syrup, organic, 187 ml
    Maple syrup, organic, 187 ml
    7.95
    42.51 / l
  16. Palette knife/frosting spatula, curved, stainless steel, 24 cm
    Palette knife/frosting spatula, curved, stainless steel, 24 cm
    4.95
  17. Speculaas biscuit mould with wip mill, large
    Speculaas biscuit mould with wip mill, large
    7.95
  18. Measuring cup, glass, 500 ml
    Measuring cup, glass, 500 ml
    11.95
  19. Rose water, 60 ml
    Rose water, 60 ml
    7.95
    132.50 / l
  20. Laser-cut hand grater, wooden handle, coarse
    Laser-cut hand grater, wooden handle, coarse
    9.95
  21. Mini kitchenware set
    Mini kitchenware set
    3.95
  22. Coaster square, bamboo, 10 x 10 cm
    Coaster square, bamboo, 10 x 10 cm
    2.95
  23. Trivet square, bamboo, 20 x 20 cm
    Trivet square, bamboo, 20 x 20 cm
    6.95
  24. Baking mix for speculaas, organic, 500 grams
    Baking mix for speculaas, organic, 500 grams
    5.95
    11.90 / kg
    Ausverkauft
Page