Care products | Dille & Kamille

Care products

Soft towels, delightful smelling soap, shampoo bars, bath salts and body lotion: at Dille & Kamille, you can find everything you need to take good (and natural) care of yourself!
Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
1 28
Colour
127 articles found
  1. Blades for safety razor, stainless steel, 10
    New
    Blades for safety razor, stainless steel, 10
    2.95
  2. Shower gel, fig & rose, 300 ml
    New
    Shower gel, fig & rose, 300 ml
    8.95
    29.83 / l
  3. Body scrub lavender & ylang-ylang, 200 ml
    New
    Body scrub lavender & ylang-ylang, 200 ml
    9.95
    49.75 / l
  4. Safety razor including 10 blades, stainless steel
    New
    Safety razor including 10 blades, stainless steel
    27.95
  5. Body cream, fig & rose 200 ml
    New
    Body cream, fig & rose 200 ml
    9.95
    49.75 / l
  6. Conditioner, sensitive scalp, 300 ml
    New
    Conditioner, sensitive scalp, 300 ml
    11.95
    39.83 / l
  7. Shower gel, vetiver & cedar, 300 ml
    New
    Shower gel, vetiver & cedar, 300 ml
    8.95
    29.83 / l
  8. Shower gel, lavender & ylang-ylang, 300 ml
    New
    Shower gel, lavender & ylang-ylang, 300 ml
    8.95
    29.83 / l
  9. Massage oil, lavender & ylang-ylang, 100 ml
    New
    Massage oil, lavender & ylang-ylang, 100 ml
    9.95
    99.50 / l
  10. Shampoo, dry & damaged hair, 300 ml
    New
    Shampoo, dry & damaged hair, 300 ml
    8.95
    29.83 / l
  11. Moisturizer, sensitive skin, 50 ml
    New
    Moisturizer, sensitive skin, 50 ml
    9.95
    199.00 / l
  12. Serum, sensitive skin, 30 ml
    New
    Serum, sensitive skin, 30 ml
    8.95
    298.33 / l
  13. Chapped skin cream, 100 ml
    New
    Chapped skin cream, 100 ml
    7.95
    79.50 / l
  14. Shampoo, sensitive scalp, 300 ml
    New
    Shampoo, sensitive scalp, 300 ml
    8.95
    29.83 / l
  15. Massage oil, fig & rose, 100 ml
    New
    Massage oil, fig & rose, 100 ml
    9.95
    99.50 / l
  16. Body cream, vetiver & cedar, 200 ml
    New
    Body cream, vetiver & cedar, 200 ml
    9.95
    49.75 / l
  17. Moisturizer, dry and mature skin, 50 ml
    New
    Moisturizer, dry and mature skin, 50 ml
    9.95
    199.00 / l
  18. Shampoo, every day, 300 ml
    New
    Shampoo, every day, 300 ml
    8.95
    29.83 / l
  19. Hair mask, dry & damaged hair, 200 ml
    New
    Hair mask, dry & damaged hair, 200 ml
    12.95
    64.75 / l
  20. Body scrub, vetiver & cedar, 200 ml
    New
    Body scrub, vetiver & cedar, 200 ml
    9.95
    49.75 / l
  21. Washing emulsion, sensitive skin, 200 ml
    New
    Washing emulsion, sensitive skin, 200 ml
    7.95
    39.75 / l
  22. Serum, blemished skin, 30 ml
    New
    Serum, blemished skin, 30 ml
    8.95
    298.33 / l
  23. Hand cream, vetiver & cedar, 100 ml
    New
    Hand cream, vetiver & cedar, 100 ml
    6.95
    69.50 / l
  24. Washing emulsion, dry and mature skin, 200 ml
    New
    Washing emulsion, dry and mature skin, 200 ml
    7.95
    39.75 / l