Care products | Dille & Kamille

Care products

Soft towels, delightful smelling soap, shampoo bars, bath salts and body lotion: at Dille & Kamille, you can find everything you need to take good (and natural) care of yourself!
Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
1 28
Colour
127 articles found
  1. Lavender guest soap, 30 g
    Lavender guest soap, 30 g
    1.95
    65.00 / kg
  2. Cotton guest soap, 30 g
    Cotton guest soap, 30 g
    1.95
    65.00 / kg
  3. Fig & rose guest soap, 30 g
    Fig & rose guest soap, 30 g
    1.95
    65.00 / kg
  4. Hand soap refill, almond & bergamot, 500 ml
    Hand soap refill, almond & bergamot, 500 ml
    8.95
    17.90 / l
  5. Shower gel, eucalyptus & rosemary, 300 ml
    Shower gel, eucalyptus & rosemary, 300 ml
    8.95
    29.83 / l
  6. Fragrance balm, good night’s sleep, stick, 7 g
    Fragrance balm, good night’s sleep, stick, 7 g
    9.95
    1,421.43 / kg
  7. Dille & Kamille guest soap, 30 g
    Dille & Kamille guest soap, 30 g
    1.95
    65.00 / kg
  8. Patchouli guest soap, 30 g
    Patchouli guest soap, 30 g
    1.95
    65.00 / kg
  9. Shampoo bar for every hair type, 60 g
    Shampoo bar for every hair type, 60 g
    6.95
    115.83 / kg
  10. Aloe vera guest soap, 30 g
    Aloe vera guest soap, 30 g
    1.95
    65.00 / kg
  11. Anti-dandruff shampoo bar, 60 g
    Anti-dandruff shampoo bar, 60 g
    6.95
    115.83 / kg
  12. 3 GOTS organic cotton face cloths, 25 x 25 cm
    3 GOTS organic cotton face cloths, 25 x 25 cm
    7.95
  13. Curly hair shampoo bar, 60 g
    Curly hair shampoo bar, 60 g
    6.95
    115.83 / kg
  14. 12 GOTS organic cotton, washable cotton pads
    12 GOTS organic cotton, washable cotton pads
    12.95
  15. Conditioner bar, 75 grams
    Conditioner bar, 75 grams
    8.95
    119.33 / kg
  16. Foot massage roller, beechwood
    Foot massage roller, beechwood
    16.95
  17. Blond and grey hair shampoo bar, 60 g
    Blond and grey hair shampoo bar, 60 g
    6.95
    115.83 / kg
  18. Hydrating face mask, 75 ml
    %
    Hydrating face mask, 75 ml
    3.47
    46.27 / l
  19. Fig & rose soap, 150 g
    Fig & rose soap, 150 g
    5.95
    39.67 / kg
  20. Massage oil, lavender & ylang-ylang, 100 ml
    Massage oil, lavender & ylang-ylang, 100 ml
    9.95
    99.50 / l
  21. Foot scrub salt refreshing, 240 ml
    Foot scrub salt refreshing, 240 ml
    7.95
    33.13 / l
  22. Comb, bamboo, fine
    Comb, bamboo, fine
    3.95
  23. Greasy hair shampoo bar, 60 g
    Greasy hair shampoo bar, 60 g
    6.95
    115.83 / kg
  24. Deodorant cream, orange and wood, 40 g
    Deodorant cream, orange and wood, 40 g
    9.95
    248.75 / kg