Care products | Dille & Kamille

Care products

Soft towels, delightful smelling soap, shampoo bars, bath salts and body lotion: at Dille & Kamille, you can find everything you need to take good (and natural) care of yourself!
Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
1 28
Colour
127 articles found
  1. Hair brush, bamboo
    Hair brush, bamboo
    12.95
  2. Almond & bergamot soap, 150 g
    Almond & bergamot soap, 150 g
    5.95
    39.67 / kg
  3. Aleppo facial cream, tube 50 g
    Aleppo facial cream, tube 50 g
    8.95
    179.00 / kg
  4. Rose water, 100 ml
    Rose water, 100 ml
    4.95
    49.50 / l
  5. Lip balm, unflavoured,15 ml
    Lip balm, unflavoured,15 ml
    5.95
    396.67 / l
  6. Vetiver guest soap,  30 g
    Vetiver guest soap, 30 g
    1.95
    65.00 / kg
  7. Comb, bamboo, coarse
    Comb, bamboo, coarse
    7.95
  8. Massage oil, Fig & Rosemary , 100 ml
    Massage oil, Fig & Rosemary , 100 ml
    9.95
    99.50 / l
  9. Deodorant stick, alum
    Deodorant stick, alum
    10.95
    109.50 / kg
  10. Shower gel, fig & rose, 300 ml
    Shower gel, fig & rose, 300 ml
    8.95
    29.83 / l
  11. Shea butter, 90 ml
    Shea butter, 90 ml
    7.95
    88.33 / l
  12. Dry hair shampoo bar, 60 g
    Dry hair shampoo bar, 60 g
    6.95
    115.83 / kg
  13. Candle holder, marble, Ø10 cm
    Candle holder, marble, Ø10 cm
    14.95
  14. Shaving soap, 70 grams
    Shaving soap, 70 grams
    6.95
    99.29 / kg
  15. Fissure cream, 100 ml
    Fissure cream, 100 ml
    6.95
    69.50 / l
  16. Body cream, eucalyptus & rosemary, 200 ml
    Body cream, eucalyptus & rosemary, 200 ml
    9.95
    49.75 / l
  17. Deodorant cream, eucalyptus and cedar, 40 g
    Deodorant cream, eucalyptus and cedar, 40 g
    9.95
    248.75 / kg
  18. Almond oil, 100 ml
    Almond oil, 100 ml
    8.95
    89.50 / l
  19. Steam spices, 50 grams
    Steam spices, 50 grams
    5.95
    119.00 / kg
  20. Hair mask bar, 60 g
    Hair mask bar, 60 g
    14.95
    249.17 / kg
  21. Jojoba oil, 100 ml
    Jojoba oil, 100 ml
    12.95
    129.50 / l
  22. Lavender & ylang-ylang hand cream, 100 ml
    Lavender & ylang-ylang hand cream, 100 ml
    6.95
    69.50 / l
  23. Aleppo soap, charcoal, block 100 gram
    Aleppo soap, charcoal, block 100 gram
    5.95
    59.50 / kg
  24. Body scrub, lavender & ylang-ylang 200 ml
    Body scrub, lavender & ylang-ylang 200 ml
    9.95
    49.75 / l