Care products | Dille & Kamille

Care products

Soft towels, delightful smelling soap, shampoo bars, bath salts and body lotion: at Dille & Kamille, you can find everything you need to take good (and natural) care of yourself!
Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
1 28
Colour
127 articles found
  1. Body cream, lavender & ylang-ylang, 200 ml
    New
    Body cream, lavender & ylang-ylang, 200 ml
    9.95
    49.75 / l
  2. Massage oil, vetiver & cedar, 100 ml
    New
    Massage oil, vetiver & cedar, 100 ml
    9.95
    99.50 / l
  3. Shower gel refill pack, vetiver & cedar, 500 ml
    New
    Shower gel refill pack, vetiver & cedar, 500 ml
    11.95
    23.90 / l
  4. Toner, dry and mature skin, 100 ml
    New
    Toner, dry and mature skin, 100 ml
    8.95
    89.50 / l
  5. Razor, bamboo handle, incl. 6 blades
    New
    Razor, bamboo handle, incl. 6 blades
    16.95
  6. Hair mask, sensitive skin, 300 ml
    New
    Hair mask, sensitive skin, 300 ml
    12.95
    64.75 / l
  7. Conditioner, every day, 300 ml
    New
    Conditioner, every day, 300 ml
    11.95
    39.83 / l
  8. Shower gel refill pack, fig & rose, 500 ml
    New
    Shower gel refill pack, fig & rose, 500 ml
    11.95
    23.90 / l
  9. Serum, suitable for every skin, 30 ml
    New
    Serum, suitable for every skin, 30 ml
    8.95
    298.33 / l
  10. Moisturizer, suitable for every skin, 50 ml
    New
    Moisturizer, suitable for every skin, 50 ml
    9.95
    199.00 / l
  11. Toner, blemished skin, 100 ml
    New
    Toner, blemished skin, 100 ml
    8.95
    89.50 / l
  12. Conditioner, dry & damaged hair, 300 ml
    New
    Conditioner, dry & damaged hair, 300 ml
    11.95
    39.83 / l
  13. Foot scrub, 100 ml
    New
    Foot scrub, 100 ml
    7.95
    79.50 / l
  14. Shower gel refill pack, lavender & ylang-ylang, 500 ml
    New
    Shower gel refill pack, lavender & ylang-ylang, 500 ml
    11.95
    23.90 / l
  15. Foot cream, 100 ml
    New
    Foot cream, 100 ml
    7.95
    79.50 / l
  16. Almond oil, 100 ml
    New
    Almond oil, 100 ml
    12.95
    129.50 / l
  17. Gel face wash, suitable for every skin, 200 ml
    New
    Gel face wash, suitable for every skin, 200 ml
    7.95
    39.75 / l
  18. Moisturizer, greasy, blemished skin, 50 ml
    New
    Moisturizer, greasy, blemished skin, 50 ml
    9.95
    199.00 / l
  19. Cleansing foam, blemished skin, 150 ml
    New
    Cleansing foam, blemished skin, 150 ml
    7.95
    53.00 / l
  20. Toner, sensitive skin, 100 ml
    New
    Toner, sensitive skin, 100 ml
    8.95
    89.50 / l
  21. Serum, dry and mature skin, 30 ml
    New
    Serum, dry and mature skin, 30 ml
    8.95
    298.33 / l
  22. Toner, suitable for every skin, 100 ml
    New
    Toner, suitable for every skin, 100 ml
    8.95
    89.50 / l
  23. Razor blades, replacements for bamboo razor holder, 4
    New
    Razor blades, replacements for bamboo razor holder, 4
    17.95
  24. Nail brush, bamboo and sisal
    Nail brush, bamboo and sisal
    2.95