Gifts for under 10

Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
1 10
Colour
43 articles found
  1. Stainless steel dough whisk with rubberwood handle
    Stainless steel dough whisk with rubberwood handle
    6.95
  2. Triptych frame, metal, black, 3 x 10 x 15 cm
    Triptych frame, metal, black, 3 x 10 x 15 cm
    9.95
  3. Card, bunch of flowers
    Card, bunch of flowers
    1.50
  4. Mug round reactive glaze, stoneware, green, Ø 12 cm
    Mug round reactive glaze, stoneware, green, Ø 12 cm
    9.95
  5. Ladle for risotto, beech wood, 30 cm
    Ladle for risotto, beech wood, 30 cm
    1.50
  6. Sprouting dish, glass, Ø 13.5 cm
    Sprouting dish, glass, Ø 13.5 cm
    9.95
  7. Dille & Kamille 50th anniversary, store-shaped porcelain tealight holder, 18,5 cm
    Dille & Kamille 50th anniversary, store-shaped porcelain tealight holder, 18,5 cm
    9.95
  8. Oven glove, organic cotton, lemons
    Oven glove, organic cotton, lemons
    5.50
  9. Chocolate hearts, 160 g
    Chocolate hearts, 160 g
    7.50
    46.88 / kg
  10. Crema al Pistacchio, 180 g
    Crema al Pistacchio, 180 g
    8.95
    49.72 / kg
  11. Cardholder, beechwood, rectangular
    Cardholder, beechwood, rectangular
    4.95
  12. Metal and beechwood depiller
    Metal and beechwood depiller
    4.95
  13. Tea light holder, porcelain, stepped gable, 20 cm
    Tea light holder, porcelain, stepped gable, 20 cm
    9.95
  14. Baking mix for carrot cake, organic, 500 grams
    Baking mix for carrot cake, organic, 500 grams
    5.95
    11.90 / kg
  15. Seed mixture, organic, edible flowers, 5 g
    Seed mixture, organic, edible flowers, 5 g
    3.25
    650.00 / kg
  16. Candles, set pink 4
    Candles, set pink 4
    7.95
  17. Pot of forget-me-nots
    Pot of forget-me-nots
    3.25
  18. Tea infuser with squeeze handle, stainless steel
    Tea infuser with squeeze handle, stainless steel
    2.50
  19. Baking mix for lemon poppy seed cake, organic, 500 g
    Baking mix for lemon poppy seed cake, organic, 500 g
    5.95
    11.90 / kg
  20. Shower gel, eucalyptus & rosemary, 300 ml
    Shower gel, eucalyptus & rosemary, 300 ml
    8.95
    29.83 / l
  21. Big, recycled cotton Dille & Kamille bag, 40 x 50 x 10 cm
    Big, recycled cotton Dille & Kamille bag, 40 x 50 x 10 cm
    4.95
  22. Salad servers, acacia wood, 30 cm
    Salad servers, acacia wood, 30 cm
    9.95
  23. Card, ladybirds and clover
    Card, ladybirds and clover
    1.50
  24. Sprouts, organic, cress, 50 g
    Sprouts, organic, cress, 50 g
    3.25
    65.00 / kg
Page