Drinks | Dille & Kamille

Drinks

For tea fanatics, coffee connoisseurs, lemonade lovers and anyone who wants to try something different, there is plenty to choose from at Dille & Kamille!
Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
0 55
Colour
154 articles found
  1. Chocolate drops for making hot chocolate, 100% cocoa, 200 g
    Chocolate drops for making hot chocolate, 100% cocoa, 200 g
    8.95
    44.75 / kg
  2. Syrup, raspberry, organic, 500 ml
    Syrup, raspberry, organic, 500 ml
    8.95
    17.90 / l
  3. Organic Darjeeling, black tea, 75 g
    Organic Darjeeling, black tea, 75 g
    5.95
    79.33 / kg
  4. Tin of Christmas tea, rooibos blend, 75 g
    Tin of Christmas tea, rooibos blend, 75 g
    7.95
    106.00 / kg
  5. Organic Golden Chai herb mix, 15 tea sachets
    Organic Golden Chai herb mix, 15 tea sachets
    4.50
    225.00 / kg
  6. Mix for fruity flower spritz, organic, 12 g
    Mix for fruity flower spritz, organic, 12 g
    9.95
    829.17 / kg
  7. Morning blend, organic herb blend, 50 g
    Morning blend, organic herb blend, 50 g
    4.95
    99.00 / kg
  8. 15 organic Chung Hao, Jasmin tea sachets
    15 organic Chung Hao, Jasmin tea sachets
    4.95
    247.50 / kg
  9. Tin of pomegranate and raspberry green tea, 75 g
    Tin of pomegranate and raspberry green tea, 75 g
    7.95
    106.00 / kg
  10. Organic pomegranate & raspberry green tea, 15 tea sachets
    Organic pomegranate & raspberry green tea, 15 tea sachets
    4.50
    225.00 / kg
  11. Linden blossom, organic, 25 g
    Linden blossom, organic, 25 g
    5.50
    220.00 / kg
  12. Reusable coffee filter, stainless steel, 2-4 cups
    Reusable coffee filter, stainless steel, 2-4 cups
    7.95
  13. Bag of pear & ginger fruit mix, 75 g
    Bag of pear & ginger fruit mix, 75 g
    4.95
    66.00 / kg
  14. Organic chocolate for hot chocolate, 100% cocoa, 210 g
    Organic chocolate for hot chocolate, 100% cocoa, 210 g
    8.95
    42.62 / kg
  15. Ground coffee, organic, Lumaro Colombia, 250 g
    Ground coffee, organic, Lumaro Colombia, 250 g
    9.95
    39.80 / kg
  16. Matcha Shizuka, organic, 30 g
    Matcha Shizuka, organic, 30 g
    24.95
    831.67 / kg
  17. Reusable coffee filter, stainless steel, 4-6 cups
    Reusable coffee filter, stainless steel, 4-6 cups
    9.95
  18. Coffee beans, Dorico Brazil, 500 g
    Coffee beans, Dorico Brazil, 500 g
    18.95
    37.90 / kg
  19. Echinacea, organic, 40 g
    Echinacea, organic, 40 g
    4.50
    112.50 / kg
  20. Pai Mu Tan, organic white tea, 35 g
    Pai Mu Tan, organic white tea, 35 g
    4.50
    128.57 / kg
  21. Organic cherry and sage syrup, 200 ml
    Organic cherry and sage syrup, 200 ml
    5.95
    29.75 / l
  22. Tin of organic apple & cinnamon rooibos, 75 g
    Tin of organic apple & cinnamon rooibos, 75 g
    7.95
    106.00 / kg
  23. Lemongrass & verveine, organic green tea, 50 g
    Lemongrass & verveine, organic green tea, 50 g
    4.50
    90.00 / kg
  24. Glass and stainless steel coffee jug + filter, 600 ml
    Glass and stainless steel coffee jug + filter, 600 ml
    34.95