Drinks | Dille & Kamille

Drinks

For tea fanatics, coffee connoisseurs, lemonade lovers and anyone who wants to try something different, there is plenty to choose from at Dille & Kamille!
Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
0 55
Colour
154 articles found
  1. Organic orange & chai rooibos, 15 tea sachets
    Organic orange & chai rooibos, 15 tea sachets
    4.95
    247.50 / kg
  2. Cocoa powder, hazelnut, 20 g
    Cocoa powder, hazelnut, 20 g
    1.50
    75.00 / kg
  3. Aluminium and stainless  steel, 3-cup percolator
    Aluminium and stainless steel, 3-cup percolator
    34.95
  4. Camomile and rose, herb mix, organic, 20 g
    Camomile and rose, herb mix, organic, 20 g
    6.95
    347.50 / kg
  5. Organic ginger syrup, 500 ml
    Organic ginger syrup, 500 ml
    8.95
    17.90 / l
  6. Organic Masala Chai, black tea, 15 tea sachets
    Organic Masala Chai, black tea, 15 tea sachets
    4.95
    247.50 / kg
  7. Soft drink, organic, blood orange, 275 ml
    Soft drink, organic, blood orange, 275 ml
    2.95
    10.73 / l
  8. Rosé effervescent tea, 0.75 litres
    Rosé effervescent tea, 0.75 litres
    12.95
    17.27 / l
  9. Cafetiere, 1L
    Cafetiere, 1L
    29.95
  10. Organic mint & honey green tea, 15 tea sachets
    Organic mint & honey green tea, 15 tea sachets
    4.50
    225.00 / kg
  11. Mix for mulled wine, organic, 20 grams
    Mix for mulled wine, organic, 20 grams
    10.95
    547.50 / kg
  12. Tin of organic Golden Chai herb mix, 75 g
    Tin of organic Golden Chai herb mix, 75 g
    7.95
    106.00 / kg
  13. Lapsang Souchon, Black tea, 75 g
    Lapsang Souchon, Black tea, 75 g
    4.25
    56.67 / kg
  14. Syrup, strawberry/verbena, organic, 200 ml
    Syrup, strawberry/verbena, organic, 200 ml
    5.95
    29.75 / l
  15. Bowl, bamboo
    Bowl, bamboo
    5.95
  16. Lemonade syrup, lemongrass & ginger, organic, 32 ml
    Lemonade syrup, lemongrass & ginger, organic, 32 ml
    1.50
    46.88 / l
    Not online, check stock in store
  17. Herbal Tea, pomegranate/mint 65 grams
    Herbal Tea, pomegranate/mint 65 grams
    4.50
    69.23 / kg
  18. Pear and ginger, fruit blend, 15 teabags
    Pear and ginger, fruit blend, 15 teabags
    4.50
    195.65 / kg
  19. Aluminium and stainless  steel, 9-cup percolator
    Aluminium and stainless steel, 9-cup percolator
    54.95
  20. Measuring spoon for one cup of tea, stainless steel
    Measuring spoon for one cup of tea, stainless steel
    3.50
  21. Lemonade syrup, lavender, sachet 32 ml
    Lemonade syrup, lavender, sachet 32 ml
    1.50
    46.88 / l
    Not online, check stock in store
  22. Chamomile & citrus, organic herbal blend, 50 g
    Chamomile & citrus, organic herbal blend, 50 g
    4.50
    90.00 / kg
  23. Coffee beans, organic, Lumaro Colombia, 250 g
    Coffee beans, organic, Lumaro Colombia, 250 g
    9.95
    39.80 / kg
  24. Lemonade syrup, elderflower, sachet 32 ml
    Lemonade syrup, elderflower, sachet 32 ml
    1.50
    46.88 / l
    Not online, check stock in store