Advent calender gifts | Dille & Kamille

Advent calender gifts

Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
0 10
Colour
66 articles found
  1. Ink stamp, beechwood, leaf motif, ⌀ 2 cm
    Ink stamp, beechwood, leaf motif, ⌀ 2 cm
    2.50
  2. Knitting spool, toadstool, wood, ages 4+
    Knitting spool, toadstool, wood, ages 4+
    4.95
  3. Nougat almond, 75 grams
    Nougat almond, 75 grams
    3.25
    43.33 / kg
  4. Tea infuser bird, stainless steel
    Tea infuser bird, stainless steel
    2.95
  5. Fabric crayons, 8 pack
    Fabric crayons, 8 pack
    3.95
  6. Measuring spoon with coffee bag clip, coffee, stainless steel
    Measuring spoon with coffee bag clip, coffee, stainless steel
    4.95
  7. Magnifying glass, wood
    Magnifying glass, wood
    7.95
  8. Cocoa powder, dark, 20 g
    Cocoa powder, dark, 20 g
    1.50
    75.00 / kg
  9. Ink stamp, birch wood, dragonfly motif, 3.5 x 3.5 cm
    Ink stamp, birch wood, dragonfly motif, 3.5 x 3.5 cm
    2.95
  10. Cinnamon pillows, 125 grams
    Cinnamon pillows, 125 grams
    3.50
    28.00 / kg
  11. Ink stamp, beechwood, beetle motif, ⌀ 2 cm
    Ink stamp, beechwood, beetle motif, ⌀ 2 cm
    2.50
  12. Organic, ginger/lemon facade biscuits, 140 g
    Organic, ginger/lemon facade biscuits, 140 g
    4.95
    35.36 / kg
  13. Lip balm, unflavoured,15 ml
    Lip balm, unflavoured,15 ml
    5.95
    396.67 / l
  14. Pastilles, Spritz, 27 gram
    Pastilles, Spritz, 27 gram
    2.75
    101.85 / kg
  15. Hand cream, almond & bergamot, 100 ml
    Hand cream, almond & bergamot, 100 ml
    6.95
    69.50 / l
  16. Flower seeds, pastel coloured picking bouquet, 3 g
    Flower seeds, pastel coloured picking bouquet, 3 g
    3.25
    1,083.33 / kg
  17. Massage oil, Fig & Rosemary , 100 ml
    Massage oil, Fig & Rosemary , 100 ml
    9.95
    99.50 / l
  18. Milk chocolate bar with pecans and broken cookies, 45 g
    Milk chocolate bar with pecans and broken cookies, 45 g
    2.95
    65.56 / kg
  19. Foot cream, 100 ml
    Foot cream, 100 ml
    7.95
    79.50 / l
  20. Herb seeds, chives, bio, 0.25 g, 0.25 g
    Herb seeds, chives, bio, 0.25 g, 0.25 g
    2.25
    9,000.00 / kg
  21. Stew spices, organic, tin, 45 g
    Stew spices, organic, tin, 45 g
    4.95
    110.00 / kg
  22. Dark chocolate bar with hazelnut praline, 45 g
    Dark chocolate bar with hazelnut praline, 45 g
    2.95
    65.56 / kg
  23. Dinner candle, yellow ochre, 18 cm
    Dinner candle, yellow ochre, 18 cm
    0.79
    Ausverkauft
  24. Mix for vinaigrette, chilli & orange, 11 g
    Mix for vinaigrette, chilli & orange, 11 g
    8.95
    1,278.57 / kg