Herbs & spices | Dille & Kamille

Herbs & spices

The most delightful herbs and spices were a major feature of the very first Dille & Kamille store, and they still are today: discover our wide range of herbs and spices for yourself!
Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
2 10
Colour
79 articles found
  1. Organic Shakshuka mix, 40 g
    Organic Shakshuka mix, 40 g
    4.95
    123.75 / kg
  2. Aniseed whole, organic, 45 g
    Aniseed whole, organic, 45 g
    3.50
    77.78 / kg
  3. Curry powder, hot, organic, 50 g
    Curry powder, hot, organic, 50 g
    3.95
    79.00 / kg
  4. Bruschetta, organic, 180 g
    Bruschetta, organic, 180 g
    7.95
    44.17 / kg
  5. Mix for harissa, organic, tin, 45 g
    Mix for harissa, organic, tin, 45 g
    4.95
    110.00 / kg
  6. Herb butter mix, organic, tin, 20 g
    Herb butter mix, organic, tin, 20 g
    4.95
    247.50 / kg
    Ausverkauft
  7. Patatas bravas mix, organic, tin, 55 g
    Patatas bravas mix, organic, tin, 55 g
    4.95
    90.00 / kg
    Ausverkauft