Last chance! | Dille & Kamille

Last chance!

We're cleaning up! That is why you now get a discount on many different items in our store.

Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
0 15
Colour
92 articles found
  1. Eucalyptus & rosemary bath & shower oil, 100 ml
    %
    Eucalyptus & rosemary bath & shower oil, 100 ml
    4.47
    44.70 / l
    Ausverkauft
  2. Moisture- and odour-eliminating wardrobe hangers, silica, box with 2 pieces
    %
    Moisture- and odour-eliminating wardrobe hangers, silica, box with 2 pieces
    6.47
    Ausverkauft
  3. Relaxing facial mask, 75 ml
    %
    Relaxing facial mask, 75 ml
    3.47
    46.27 / l
    Ausverkauft
  4. Lavender & ylang-ylang bath & shower oil, 100 ml
    %
    Lavender & ylang-ylang bath & shower oil, 100 ml
    4.47
    44.70 / l
    Ausverkauft
  5. Plate, enmal, olive green with light-green rim, Ø26 CM
    %
    Plate, enmal, olive green with light-green rim, Ø26 CM
    3.97
    Ausverkauft
  6. Pencil case, GOTS organic cotton, lemons
    %
    Pencil case, GOTS organic cotton, lemons
    2.97
    Ausverkauft
  7. Soap dish, round, grey-green, ceramic
    %
    Soap dish, round, grey-green, ceramic
    3.97
    Ausverkauft
  8. Cleansing foam for the face, dry/sensitive skin, 150 ml
    %
    Cleansing foam for the face, dry/sensitive skin, 150 ml
    4.97
    33.13 / l
    Ausverkauft
  9. Almond & bergamot hair mask, 300 ml
    %
    Almond & bergamot hair mask, 300 ml
    7.47
    24.90 / l
    Ausverkauft
  10. Candle pear, green, Ø11 X 7.5 cm
    %
    Candle pear, green, Ø11 X 7.5 cm
    4.47
    Ausverkauft
  11. Nourishing night cream, 75 ml
    %
    Nourishing night cream, 75 ml
    4.97
    66.27 / l
    Ausverkauft
  12. Organic, porcelain, blue-striped bowl, Ø 12 cm
    %
    Organic, porcelain, blue-striped bowl, Ø 12 cm
    3.75
    Ausverkauft
  13. Ball-shaped vase, recycled glass, green, Ø14.2 cm
    %
    Ball-shaped vase, recycled glass, green, Ø14.2 cm
    5.97
    Ausverkauft
  14. Nozzle with serrated opening, medium, stainless steel
    %
    Nozzle with serrated opening, medium, stainless steel
    0.87
    Ausverkauft
  15. Dinner candles, twisted, sunny yellow, set of 2
    %
    Dinner candles, twisted, sunny yellow, set of 2
    2.97
    Ausverkauft
  16. Small, yellow, organic cotton toiletry bag 18 x 10 x 6 cm
    %
    Small, yellow, organic cotton toiletry bag 18 x 10 x 6 cm
    4.47
    Ausverkauft
  17. Toothbrush, bamboo, hard
    %
    Toothbrush, bamboo, hard
    2.47
    Ausverkauft
  18. Vitamin E oil, 30 ml
    %
    Vitamin E oil, 30 ml
    4.97
    165.67 / l
    Ausverkauft
  19. Plant pot, zinc, cream, ⌀ 7 cm
    %
    Plant pot, zinc, cream, ⌀ 7 cm
    1.25
    Ausverkauft
  20. Laptop case, GOTS organic cotton, lemons, 13 inch
    %
    Laptop case, GOTS organic cotton, lemons, 13 inch
    8.97
    Ausverkauft
  21. Table runner, GOTS organic cotton, decorative, 50 x 145 cm
    %
    Table runner, GOTS organic cotton, decorative, 50 x 145 cm
    6.47
    Ausverkauft
  22. Dish for shampoo or conditioner bar, silica
    %
    Dish for shampoo or conditioner bar, silica
    2.47
    Ausverkauft
  23. Laptop case, GOTS organic cotton, lemons, 16 inch
    %
    Laptop case, GOTS organic cotton, lemons, 16 inch
    9.97
    Ausverkauft
  24. Bag, organic cotton, leaf silhouette
    %
    Bag, organic cotton, leaf silhouette
    4.97
    Ausverkauft