Pampering gifts

Onder de boom of als kleinigheidje tijdens het kerstdiner, cadeautjes uitpakken is misschien wel het leukste moment tijdens de kerstdagen. Gelukkig hebben wij heel veel leuke cadeautjes, net als originele DIY cadeautips! Bekijk meer hier >

Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
3 23
Colour
14 articles found
  1. Scented sachet, sea breeze
    Scented sachet, sea breeze
    3.50
    350.00 / kg
  2. Tea caddy, 6 compartments, bamboo
    Tea caddy, 6 compartments, bamboo
    17.95
  3. Tea box, 9 compartments, bamboo
    Tea box, 9 compartments, bamboo
    22.95
  4. Relaxing facial mask, 75 ml
    %
    Relaxing facial mask, 75 ml
    3.47
    46.27 / l
  5. Foot scrub salt refreshing, 240 ml
    Foot scrub salt refreshing, 240 ml
    7.95
    33.13 / l
  6. Castile soap, 500 ml
    Castile soap, 500 ml
    9.95
    19.90 / l
  7. Velvet cushion, organic cotton, moss green, round
    Velvet cushion, organic cotton, moss green, round
    22.95
  8. Rose water, 100 ml
    Rose water, 100 ml
    4.95
    49.50 / l
  9. Massage oil, Fig & Rosemary , 100 ml
    Massage oil, Fig & Rosemary , 100 ml
    9.95
    99.50 / l
  10. Shea butter, 90 ml
    Shea butter, 90 ml
    7.95
    88.33 / l
  11. Incense-holder, ceramic, white speckled, ⌀ 10 cm
    Incense-holder, ceramic, white speckled, ⌀ 10 cm
    4.95
  12. Jojoba oil, 100 ml
    Jojoba oil, 100 ml
    12.95
    129.50 / l
  13. Loofah sponge 10 cm
    Loofah sponge 10 cm
    3.95
    Not online, check stock in store
  14. Natural sponge
    Natural sponge
    9.95
    Not online, check stock in store