Face care | Dille & Kamille

Face care

Find the finest facial skincare products at Dille & Kamille. Our face care products are lovingly formulated from natural ingredients, meaning they care for both your skin and for nature.
Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
1 13
Colour
37 articles found
  1. Steam spices, 50 grams
    Steam spices, 50 grams
    5.95
    119.00 / kg
  2. Jojoba oil, 100 ml
    Jojoba oil, 100 ml
    12.95
    129.50 / l
  3. Aleppo soap, charcoal, block 100 gram
    Aleppo soap, charcoal, block 100 gram
    5.95
    59.50 / kg
  4. Steam flowers, 45 grams
    Steam flowers, 45 grams
    8.95
    198.89 / kg
  5. Face bar, facial soap, 60 g
    Face bar, facial soap, 60 g
    8.95
    149.17 / kg
  6. Relaxing facial mask, 75 ml
    %
    Relaxing facial mask, 75 ml
    3.47
    46.27 / l
    Ausverkauft
  7. Facial cleanser, bottle, 125 ml
    %
    Facial cleanser, bottle, 125 ml
    4.97
    39.76 / l
    Ausverkauft
  8. Cleansing foam for the face, dry/sensitive skin, 150 ml
    %
    Cleansing foam for the face, dry/sensitive skin, 150 ml
    4.97
    33.13 / l
    Ausverkauft
  9. Nourishing night cream, 75 ml
    %
    Nourishing night cream, 75 ml
    4.97
    66.27 / l
    Ausverkauft
  10. Vitamin E oil, 30 ml
    %
    Vitamin E oil, 30 ml
    4.97
    165.67 / l
    Ausverkauft
  11. Facial cleansing foam, normal/combination skin, 150 ml
    %
    Facial cleansing foam, normal/combination skin, 150 ml
    4.97
    33.13 / l
    Ausverkauft
  12. Day cream, hydrating, 75 ml
    %
    Day cream, hydrating, 75 ml
    4.97
    66.27 / l
    Ausverkauft
  13. Witch Hazel, 100 ml
    %
    Witch Hazel, 100 ml
    1.48
    14.80 / l
    Ausverkauft
Page